Yhteystiedot


Toiminnanjohtaja Mirja Kaartinen

p. 050 404 0482 mirja.kaartinen@4h.fi

talous, hallinto, henkilöstö


Projektipäällikkö Suvi Hiltunen

TOP (Työtä ja opintoja) -hanke

p. 040 684 1160, suvi.hiltunen@4h.fi

hankkeet, koulutukset ja työntekijöiden rekrytointi


Toiminta - ja koulutuskoordinaattori Miia Konttinen

p. 040 080 9938 miia.konttinen@4h.fi  

koulutukset, Luoppo-hanke, kerho-, kurssi-, ja leiritoiminta, luonnontuotteet



Toiminta- ja toimistokoordinaattori Sirkka Vahtola

p. 040 019 8031 sirkka.vahtola@4h.fi

luonnontuotteet, hallinto

-------------------------------------------------------------------------------------

Oulun toimisto:  Kauppurienkatu 26 A 2, 90100 Oulu

mm. laskutus, Helpin työtilaukset

p. 050 4040447   oulu@4h.fi


Ylikiimingin toimisto: Harjutie 16 LH3, 91300 Ylikiiminki

mm. jäsenasiat, laskutukset, Helpin työtilaukset, luonnontuotteet, Pudasjärven jäteasema

p. 040 074 5627  ylikiiminki@4h.fi


Laskutusosoite:
OVT-tunnus: 003705126382002
Välittäjä: Enfo Oyj
Välittäjän tunnus: 003714377140

Ellet voi käyttää verkkolaskua, voit lähettää laskusi paperilaskuna kuoressa osoitteella:

Oulun 4H-yhdistys ry, Oulu
003705126382002
PL 508
02066 DOCUSCAN

YouTube-videon näyttäminen ei onnistunut. Tarkista markkinointievästeiden hyväksyminen ja selaimen yksityisyysasetukset.