Yhteystiedot


Toiminnanjohtaja Mirja Kaartinen

p. 050 404 0482 mirja.kaartinen@4h.fi

talous, hallinto, henkilöstö


Projektipäällikkö Suvi Hiltunen

TOP (Työtä ja opintoja) -hanke

p. 040 684 1160, suvi.hiltunen@4h.fi

hankkeet, koulutukset ja työntekijöiden rekrytointi


Kerhokoordinaattori Suvi Viitaluoma

p. 0406580909, suvi.viitaluoma@4h.fi

Kerhojen koordinointi Oulussa ja Oulunsalossa


Toiminta - ja koulutuskoordinaattori Miia Konttinen

p. 040 080 9938 miia.konttinen@4h.fi  

koulutukset, Luoppo-hanke,kerho-, kurssi-, kilpailu- ja leiritoiminta, luonnontuotteet

-------------------------

Oulun toimisto:  Lokakuun loppuun toimimme osoitteessa 

Uusikatu 57-59 as 207   90100 OULU

mm. laskutus, koti- ja pihapalvelun sekä petsittereiden työtilaukset

p. 050 4040447   oulu@4h.fi

Ylikiimingin toimisto: Harjutie 16 LH3, 91300 Ylikiiminki

mm. jäsenasiat, laskutukset, petsitter-, koti- ja pihapalvelun työtilaukset, luonnontuotteet, Pudasjärven jäteasema

p. 040 080 9938 miia.konttinen@4h.fi

p. 040 074 5627  ylikiiminki@4h.fi

p. 040 653 0671 Henna Parkkinen

Laskutusosoite:
OVT-tunnus: 003705126382002
Välittäjä: Enfo Oyj
Välittäjän tunnus: 003714377140

Ellet voi käyttää verkkolaskua, voit lähettää laskusi paperilaskuna kuoressa osoitteella:

Oulun 4H-yhdistys ry, Oulu
003705126382002
PL 508
02066 DOCUSCAN

YouTube-videon näyttäminen ei onnistunut. Tarkista markkinointievästeiden hyväksyminen ja selaimen yksityisyysasetukset.