Yhteystiedot

 

Oulun 4H-yhdistys ry, Oulu ja Oulunsalo

 

Oulun toimisto:  Kauppurienkatu 26 A 2, 90100 OULU

p. 050 4040447   oulu@4h.fi

Toimisto avoinna arkisin 10-16

(laskutus, työpalvelu)

 

 

Oulun 4H-yhdistys ry, Ylikiiminki

 

Ylikiimingin toimisto: Harjutie 11, 91300 Ylikiiminki

p. 0400 743 951   ylikiiminki@4h.fi

Toimisto avoinna ma-ke 9-15 ja to-pe 9-14

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Toiminnanjohtaja Tiina Junkkonen

p. 050 4040482  tiina.junkkonen@4h.fi

- talous ja hallinto

- henkilöstöasiat

 

 

Projektipäällikkö Suvi Hiltunen

Työelämätaitajat-hanke

p. 0400-809938  suvi.hiltunen@4h.fi

- hankkeet, koulutukset ja työntekijöiden rekrytointi

 

Toiminta - ja koulutuskoordinaattori Miia Konttinen

p. 044-3357624 miia.konttinen@4h.fi

Oulu, Oulunsalo ja Ylikiiminki:

-koulutukset, hankkeet

-petsitter-, koti -ja pihapalveluasiat

- kerho-, kurssi-, kilpailu-, ja leiritoiminta

 

 

Toiminta- ja toimistokoordinaattori Sirkka Vahtola

p. 040 019 8031 sirkka.vahtola@4h.fi

Ylikiiminki

- luonnontuotteet

-toimistotyöt 

 

 

 

Laskutusosoite:
OVT-tunnus: 003705126382002
Välittäjä: Enfo Oyj
Välittäjän tunnus: 003714377140

Ellet voi käyttää verkkolaskua, voit lähettää laskusi paperilaskuna kuoressa osoitteella:

Oulun 4H-yhdistys ry, Oulu
003705126382002
PL 508
02066 DOCUSCAN

Ota yhteyttä