Yhteystiedot

Toiminnanjohtaja Julia Heikkinen

p. 050 404 0482 julia.heikkinen@4h.fi

talous, hallinto, henkilöstö

Projektipäällikkö Suvi Hiltunen

Työelämätaitajat-hanke

p. 040 684 1160, suvi.hiltunen@4h.fi

hankkeet, koulutukset ja työntekijöiden rekrytointi

Toiminta - ja koulutuskoordinaattori Miia Konttinen

p. 040 080 9938 miia.konttinen@4h.fi  

koulutukset, hankkeet,kerho-, kurssi-, kilpailu-, ja leiritoiminta

Toiminta- ja toimistokoordinaattori Sirkka Vahtola

p. 040 019 8031 sirkka.vahtola@4h.fi

luonnontuotteet, hallinto

-------------------------

Oulun toimisto:  Kauppurienkatu 26 A 2, 90100 OULU

mm. laskutus, koti- ja pihapalvelun sekä petsittereiden työtilaukset

p. 050 4040447   oulu@4h.fi




Ylikiimingin toimisto: Harjutie 16 Lh2, 91300 Ylikiiminki

mm. jäsenasiat, laskutukset, petsitter-, koti- ja pihapalvelun työtilaukset, luonnontuotteet, Pudasjärven jäteasema

p. 040 019 8031  sirkka.vahtola@4h.fi

p. 040 080 9938 miia.konttinen@4h.fi

p. 040 074 5627  ylikiiminki@4h.fi

Laskutusosoite:
OVT-tunnus: 003705126382002
Välittäjä: Enfo Oyj
Välittäjän tunnus: 003714377140

Ellet voi käyttää verkkolaskua, voit lähettää laskusi paperilaskuna kuoressa osoitteella:

Oulun 4H-yhdistys ry, Oulu
003705126382002
PL 508
02066 DOCUSCAN